1. Ana Sayfa
 2. Wordpress Temaları
 3. En İyi Ücretsiz Haber Temaları 2020 – 8 Adet

En İyi Ücretsiz Haber Temaları 2020 – 8 Adet

En İyi Ücretsiz Haber Temaları 2020, ücretsiz, sade, modern ve kullanıcı dostu haber ve magazin temaları kullanmak ve sitenizde ücretsiz temalar ile daha kolay kullanıcı çekebilecek ve sitenizi yükselişe geçirebileceksiniz.

worpdress-haber-temasi

En İyi Ücretsiz Haber Temaları 2020 adlı yazımızda size ücretsiz haber teması bulma konusunda yardımcı oluyorz. Yardımcı olacak konularımızdan biri ise yeni site sahipleri veya yeni temaya geçecekler için rehber niteliğinde bir yazı olacak.

Bu yazımızdaki konu ise WordPress’in kendi tema havuzundaki size en hızlı haber temalarını sıralayacağız.

En İyi Ücretsiz Haber Temaları 2021

 • Islemag
WordPress Haber Teması 2020
WordPress Haber Teması 2020 – Islemag

Responsive, düz, SEO uyumlu Bootstarp ile hazırlanmış modern bir ücretsiz bir haber temasıdır. Sadece haber temas değil blog teması içinde birebirdir. Renkli yapısı sayesinde kullanıcılarınıza keyifli zaman geçirme imkanı sağlayabilirsiniz.

IsleMag Demo
 • Good News Lite
WordPress Haber Teması 2020
WordPress Haber Teması 2020 – Good News Lite

Good News Lite haber, magazin ve blog siteleri için hazırlanmış materyal tasarımlı mobile uyumlu bir şekilde tasarlanan bir temadır. Hız konusunda memnun kalacağınız ikonlu menü sistemi ile daha şık bir görünüm katacağınız bir tema.

Good News Lite Demo
 • FreeNews
WordPress Haber Teması 2020
WordPress Haber Teması 2020 – FreeNews

Diğer temalara nazaran biraz daha özelliği fazla olan FreeNews teması esnek reklam alanları ile kullanıcıları boğmadan reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz. Blog sitelerine nazaran magazine ve daha çok haber siteleri için daha çok yakışı kalır.

FreeNews Demo
 • Newsphere
WordPress Haber Teması 2020
WordPress Haber Teması 2020 – Newsphere

Bir zamanlar benimde kullandığım ve sevdiğim tema olan Newsphere teması gerek hız gerek reklam yerleşimi olarak gayet süper bir tema diyebilirim. Sadece tema üst bölümünün siyah olmasını sevmedim. Yanlış hatırlamıyorsam o değiştirilebiliyordu. Renkli menü ile güzel bir görünüm katıyor.

Demo
 • ColorMag
WordPress Haber Teması 2020
WordPress Haber Teması 2020 – Colormag

Ücretsiz temaların şahı olarak bilinen ColorMag teması halen en çok kullanılan temalar arasında. Hangi tema arasında seçeceğinize karar veremezseniz bu temayı size tavsiye ederim. Çünkü kullanan bir çok kişinin bir bildiği ardır herhalde ? .

Colormag Demo
 • Bootstrap News
WordPress Haber Teması 2020
WordPress Haber Teması 2020 – Bootstrap news

Diğer temalara nazaran sadece bir tasarımı olan Bootstrap News teması haber artı blog siteleri için mükemmel bir tema. Sade ve pek fazla gereksiz özelliği olmadığı için hızlı bir tema. Blog sitesi olanlara tavsiyemdir.

Bootstrap News Demo
 • Envo Magazine
WordPress Haber Teması 2020
WordPress Haber Teması 2020 – Envo Magazine

ColorMag temasını andıran bir tema olsa da ondan daha güzel diyebilirim. Farklı yapıda sliderı sayesinde kullanıcılarınıza daha güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yine gelişmiş blok yapısı sayesinde daha farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Envo Magazine Demo
 • TA Newspaper
WordPress Haber Teması 2020
WordPress Haber Teması 2020 – TA Newspaper

Son temamız ise blog sitesi sahipleri için modern tasarıma sahip bir temayı koyduk. Sade ve çok hızlı olan temada reklam alanları ve bileşen sistemi gayet yeterli olarak görünüyor.

TA Newspaper Demo

En İyi Ücretsiz Haber Temaları 2020 adlı yazımızda bu yıla ait birçok ücretsiz, sade ve kullanıcı dostu temaları listeledik.

Aşağıdaki yazı ile

Yazar Hakkında

WPDoz, yeni nesil WordPress blogu olup, WordPress hakkında bilgi, belge, tecrübe, deneyim ve önerilerini WordPress site sahiplerinin sitelerini geliştirmesi amacı ile kurulan bir sitedir.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 4 hafta önce

  Çok güzel bir yazı hazırlamışsın. emeğine sağlık, iyi çalışmalar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir