İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Temaları
  3. WordPress Ajans Teması – En İyi 6 Ajans Temaları

WordPress Ajans Teması – En İyi 6 Ajans Temaları

WordPress Ajans Teması yazımızda siz değerli okuyucularımıza ve sitelerinize en iyi ve en performanslı temaları sizin için derledik ve listeledik.

wordpress-ajans-teması

WordPress site sahipleri zaman zaman farklı temalara geçip kullanıcılara farklı bir tarzda çıkmak isteyebilir. Kullanıcılar bu değişimi hemen fark edip olumlu geri dönüşler yapabilir. Bunun yanı sıra yeni bir web sitesi kurup bu web siteyi WordPress ile geliştiren bir firma da çeşitli tema arayışlarında olabilir. WordPress ajans teması arayan birçok kullanıcı için bu konuda çeşitli tema önerilerinde bulunacağız. 

Popüler WordPress Ajans Temaları Nelerdir? 

En büyük WordPress ve diğer CMS’lerin satış yeri olan themeforest.net sitesinde bulunan modern ve kullanıcı dostu WordPress ajans teması listesi size sunuyoruz.

Bu temaları özenle sizin için hazırladık. Themeforest sitesinde en çok kullanılan ve en iyi yapıda olan WordPress Ajans Teması gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Wavo

WordPress Ajans Teması
WordPress Ajans Teması – Wavo

Wavo, uygun fiyatı ile WordPress ajans teması arayanlar için birebir olmakta. Kolay düzenleme ve kişiselleştirme özelliklerine sahip tema, teknik desteğe de sahip olmakta. Kolay kurulum imkanı sunan Wavo, eğer ki taşınan bir web sitesine sahip iseniz içe ve dışa aktarma seçenekleri de sunuyor. Kaliteli bir tasarımın yanı sıra popüler WordPress eklentilerini de destekler. Mobil uyumlu Wavo ajans teması, kullanıcıların tercihleri ile özelleştirilebilir bir yapıda olmakta. Tema özellikleri arasında sayfa kurucu eklentisi, slayt gösterisi, iletişim formu desteği, sınırsız renk seçeneği, Google fontları, HTML5 ve CSS3 yapısı, jQuery ve Bootstrap, 1400’ün üzerinde font ikonu, sosyal ikonlar ve daha fazlası bulunuyor. 

DigeCo

WordPress Ajans Teması
WordPress Ajans Teması – Digico

Kaliteli bir temaya ve eşsiz bir görünüme sahip DigeCo bir diğer ajans teması olarak müşterilerin karşısına çıkmakta. Kolay kurulum imkanı sunan tema, kullanıcılara sunduğu rahat kullanım imkanı ile birçok alanda değişiklik sağlıyor. 28’den fazla eklenti ile özelleştirilebilir sayfa kurucular sayesinde site sahibi hayalindeki siteyi kurabilir. Mobil uyumluluk desteği bulunan tema, yeni nesil yazı editörünü de barındırmakta. Temanın özellikleri arasında SEO dostu olması, sınırsız renk seçeneği sunması, Google web fontlarını desteklemesi, güçlendirilmiş bir admin panele sahip olması, çeşitli sayfa stilleri bulunması, dinamik sayfa özelliği yer alması ve satın alındığı takdirde sınırsız güncelleme desteği sunması yer almakta. 

Ohio

WordPress Ajans Teması
WordPress Ajans Teması – Ohio

Kendine has işaretçisi bulunan Ohio teması, WordPress ajans temaları arasında yerini almakta. Fiyatının kısmen yüksek olmasına karşın birçok müşteri tarafından beğenilmiş bir ürün olmakta. Demo web site ile test edilebilecek bir tema olan Ohio ajans teması, kullanıcılara sunduğu avantajlar ile tanınmakta. Yükleme hızının optimize edildiği ve hızlı bir açılış sayfası sunan tema, varsayılan temaya göre %94 daha hızlı açılmakta. Birçok popüler eklentiye hazır olan tema, eklentiler için destek sunmakta. Mobil uyumluluk içeren Ohio, uzman kadrosu ile kaliteli bir iş çıkarmış bulunmakta. Temanın özellikleri arasında Google fontları, Adobe fontları ve özel fontlar yer almakta. Bunun yanı sıra CSS3 desteği, optimize kodlanmış bir tema, kod gerektirmeden araçlar ile tasarım düzenleme, interaktif özellikler ve kaliteli bir tasarım yer almakta. 

Struktur

WordPress Ajans Teması
WordPress Ajans Teması – Struktur

WordPress ajans temaları arasında yer alan ve kendine has tasarımları ile bilinen Struktur teması, kullanıcılara çeşitli özellikler sunmakta. Kod gerektirmeden tasarım yapmanın kolay halini sunan tema, güçlendirilmiş ve kaliteli bir yönetim paneli sağlamaktadır. Neredeyse her şeyin özelleştirilebildiği bu tema sayesinde kullanıcılar kendine özgü bir tasarımı ortaya koyabilecek. Mobil uyumluluğu bulunan Struktur, birçok popüler eklentiye de destek sağlamakta. Blog listesi ve blog slaytı kısaltılmış kodu sağlayan tema, Google fontlarını da içerir. WooCommerce ile uyumludur. 

Boldlab

WordPress Ajans Teması
WordPress Ajans Teması – Boldlab

Yüksek bir fiyata sahip olsa da hoş bir tasarıma sahip olan ve WordPress ajans temaları arasında sıkça tercih edilen Boldlab, estetik görünümü ile müşterilerin ilgisini çeken bir diğer ajans teması oldu. Birçok portföy görünümünün bulunduğu tema, kullanıcılara çeşitlilik sağlamakta. Mobil uyumluluk desteği ile birlikte gelen Boldlab, içe ve dışa aktarma seçeneklerini de destekler. Daha kaliteli bir yönetim paneli sunan tema, birçok alanda özelleştirme özelliğine sahiptir. Tema, tüm aygıtlarda uyumlu bir şekilde görünür. 

Reuss

WordPress Ajans Teması
WordPress Ajans Teması – Reuss

SEO ve dijital ajanslar için üretilen Reuss teması WordPress ajans temaları arasında fiyat performans olarak e iyi temalardan birisi olarak gösterilebilir. 5 farklı demo ve farklı bileşenler ile sitenize daha profesyonel bir görünüm katabileceksiniz. Google Fontları, Elementor ve Woocommerce desteği ile çok güçlü bir tema.

Daha fazla WordPress Ajans Teması için;

Yazar Hakkında

WpDoz, yeni nesil WordPress blogu olup, WordPress hakkında bilgi, belge, tecrübe, deneyim ve önerilerini WordPress site sahiplerinin sitelerini geliştirmesi amacı ile kurulan bir sitedir.

Yorum Yap