Yerli WordPress Tema Yapımcıları 2020

WordPress’te en önemli etkenlerden birisi temadır. Tema olmadan siteniz doğru düzgün index almaz. Bunun sonucunda sitenizdeki yazılar arama sonuçlarında görünmez görünse bile çok arka taraflarda olur. Arka taraflar da olan bir siteyi de kimse kolay kolay ziyaret etmez 🙂 .

Bu konuda sitenizin en hızlı ve en iyi SEO optimizesi yapılmış temaları satan firmaları tanıtacağız. Sıralamada hiçbir şekilde kalite veya öncelik yoktur. Rastgele sıralanmıştır.

Tema Vadisi

Diğer tema yapımcılarına nazaran biraz daha eski bir görünüm veren temaları sunuyor. SEO konusunda hiç kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğiz.

20 farklı teması sayesinde geniş bir yelpazeye sahip. E-ticaret ve kurumsal temalara ağırlık veren temavadisi.com Kurumsal tema arayışındakiler için birebirdir.

Kurumsal temalardan farklı olarak:

blog, magazin, indirme, haber ve dernek temaları ile hizmet veriyor.

Tema Vadisi

Safir Tema

19 adet farklı türde temayı içinde bulunduran safirtema.com diğer temavadisi gibi biraz eski görünüm oluşturuyor. Lakin görünüm değil kaliteye önem veriyorum derseniz orası size kalmış.

Blog ve magazin tarzı temalara ağırlık veren Safir Tema etkin bir şekilde tema yapımlarına devam ediyor. Fiyat aralığı ise 100 – 240 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Safir Tema

CanTema

Wpdoz.com unda kullandığı cantema.com SEO uyumlu, responsive, hızlı ve kaliteli temaları ile müşterilerini memnun ediyor. Diğer tema yapımcılarına göre daha az teması olmasına rağmen daha çok satış ve kullanım alanı elde ediyor.

En çok Teknobit teması ile tanınan cantema.com daha fazla tema çıkarmaya devam ediyor. Blog ve teknoloji haber siteleri için uygun temaları bulunan cantema.com sizin özel temalarınızı da hayata geçiriyor.

Cantema

KanThemes

Cantema.com gibi tema anlayışına sahip olan kanthemes.com Diğer yapımcılarda bulunmayan bir jesti yapıyor ve ücretsiz bir tema sunuyor. Gmedia temasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Toplam 4 teması bulunan kanthemes bünyesindeki temalardan oldukça olumlu geridönüşler alıyor.

KanThemes

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere sağlıcakla ve wordpresste dozunuzda kalın 🙂