WordPress Ücretsiz Premium Temalar

Son güncelleme:
WordPress Ücretsiz Premium Temalar

WordPress ücretsiz premium temaları themeforest sitesinden her ay alabilirsiniz. Themeforest tarafından her ay ortalama 3 adet farklı kategorilerde ücretsiz tema dağıtılır. Bu temaları indirerek ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Lakin bu temalarda ücretsiz olarak güncelleme gelmez. Olan versiyon ile kullanabilirsiniz. Eğer güncelleme almak isterseniz temayı satın almanız lazımdır.

logo

Uygun fiyatlı ve kaliteli hosting satın al.

WordPress Ücretsiz Premium Temalar

Themeforest sitesinde onlarca kategoride binlerce tema bulunur. Bu temalar oldukça profesyonel temalardır ve güncellemeler gelerek her geçen gün gelişir. Fiyatları ise ülkemizdeki dolar kuruna bağlı olarak biraz pahalı olur. Lakin Türk tema yapımcılarının ürettiği çoğu temadan daha iyi tema bulunur.

Themeforest her ay yeni temaları ücretsiz olarak indirme imkanı sunuyor. Sizde bu temaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Peki bu temalar nasıl indirilir?

  • Themeforest sitesine kayıt oluyor.
  • Ve bu linkten ayın ücretsiz temaları sayfasına gidiyoruz.
  • Aşağıdan istediğimiz temayı seçiyoruz. Ve tema sayfasına giriyoruz.
  • İşaretli sekmeden free download butonuna basıyoruz.

Tema hesabımızda bulunmuyor. Sadece bulunduğu versiyonun dosyalarını indiriyorsunuz. Yani daha sonradan güncelleme alamaz ve geçmiş ayların temalarını indiremezsiniz.

Geçmiş ayların temalarını arşiv olarak dağıtan siteler bulunuyor. Ama bu temaların kodlarına bir şey eklenip eklenilmediğini bilemeyiz.

Bültene Abone Ol

Gelen kutunuza teslim edilen en son haberlerimizi, öğreticilerimizi, kılavuzlarımızı, ipuçlarımızı ve fırsatlarımızı alın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz bir yorum yok. Başlatmak ister misin?

Yorum yaparken yazım kurallarına ve genel ahlak kurallarına dikkat edelim.