WordPress Sosyal Medya Teması: En İyi 8 Viral Tema

Son güncelleme:
WordPress Sosyal Medya Teması: En İyi 8 Viral Tema

WordPress viral, sosyal medya teması ile güzel bir içerik sitesi hazırlayabilirsiniz. Bu yazımda ise birbirinden güzel, SEO uyumlu ve hızlı WordPress sosyal medya teması veya WordPress viral tema tanıtımı yapacağım.

Siteniz bir viral site ise tasarımı oldukça iyi hazırlanmış olmalıdır. Ama sadece tasarım yeterli yeterli değildir. İçerik bakımından da oldukça zengin olmalıdır.

logo

Uygun fiyatlı ve kaliteli hosting satın al.

WordPress sosyal medya temaları listesindeki temalar bu ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılıyor.

Şimdi fazla uzatmadan temalarımızı görelim.

Boombox

Boombox
Boombox

Boombox teması Türkiye’de de en çok kullanılan sosyal medya temasıdır. Türkiye’de popüler bir tema olmasının nedeni emoji oylama, üyelik, puan tablosu ve WooCommerce desteğinin olmasıdır.

Boombox teması kaliteli tasarımı, geniş özelleştirme yelpazesine sahip, sosyal içerik oluşturucu, emoji oylama, anket ve paylaş butonları ile tam bir onedio tarzı WordPress temadır.

16 farklı demosu ile sitenizi hazırlayabilirsiniz. Bu demolara özel olarak hazırlanan reklam alanlarına çeşitli reklam kodlarınızı yerleştirebilirsiniz.

ViralFeed

viralfeed wordpress sosyal medya temasi
ViralFeed

ViralFeed teması Boombox alternatifi olan bir temadır. Bu temada da Boombox ile benzer özellikler vardır. Boombox’un başlıca özelliği olan emoji oylama özelliği bu temada da bulunuyor.

Tema, reklam yerleşimi için Quads Ads eklentisini kullanıyor. Bu eklentiyi kullanarak sitenize reklam yerleşimini yapabilirsiniz.

Buzz Stone

BuzzStone preview
Buzz Stone

Buzz Stone temasını çok eski zamanlarda kullanmıştım. Gayet güzel bir tema. Oldukça hızlı ve SEO uyumlu olan temayı Türkiye’de kullanan site yok denecek kadar az. Bu yüzden temayı kullanırsanız marka imajı konusunda diğer sitelerden daha önde olabilirsiniz.

Temanın 10 farklı hazır demosu var. Bu demoları sitenize aktardıktan sonra siteyi düzenleyebilirsiniz.

Bimber

bimber demo main
Bimber

Bir diğer popüler sosyal medya teması bimber temasıdır. Bu temada da üyelik sistemi, emoji oylama gibi özellikler bulunmaktadır. Onlarca farklı demodan birini sitenize aktararak etkileyici siteler oluşturabilirsiniz.

Ek olarak kullanıcının sitenin ön yüzünden içerik gönderebilme özelliği bu temada oldukça gelişmiştir. Eğer bu özelliğe önem veriyorsanız Bimber temasını tercih edebilirsiniz.

Birçok popüler platform örnek alınarak hazırlanan temada listeleme özelliğini aktif olarak kullanabilirsiniz.

Click Mag

Click Mag Viral WordPress News MagazineBlog Theme MVPThemes 169630 0

Onedio sitesine çok benzer bir tema olan Click Mag teması, sade, duyarlı ve hızlı bir temadır. Ayrıca geniş reklam alanları ile sitenizden maksimum gelir elde edebilirsiniz.

Ayrıca bu tema WordPress haber teması listesinde tanıttığım Zox News temasının yapımcısının temasıdır.

Geoit

Geoit
Geoit

Geoit temasının sitede birçok kez tanıtmıştım. Ayrıca bu temaya özel bir inceleme yazısı da yazmıştım. O yazıya şu linkten ulaşabilirsiniz.

Geoit temasının viral siteler için 2 farklı hazır demosu bulunuyor. Bu demoları da kullanabilirsiniz ancak temanın diğer demoları da viral siteler için uygundur.

Daha fazla detay için Geoit inceleme yazıma bakabilirsiniz.

BirPortal

BirPortal
BirPortal

BirPortal teması yine Türkiye’de birçok web sitesi tarafından tercih ediliyor. Üyelik sistem, hikaye sistemi, mega menü, farklı bileşenler ve emoji oylama gibi sistemleri içinde barındıran tema BirTema ürünüdür.

Temanın sadece bir adet demosu bulunuyor. Sitesinde farklı bir demo göremedim. Bu biraz negatif bir durum oluşturuyor. Bunu da göz önünde bulundurmanızı öneririm.

Ideabox

Ideabox
Ideabox

Ideabox teması da sitede daha önce tanıttığım temalardan bir tanesi. O temanın da detaylı incelemesine gitmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Temanın 6 farklı demosu bulunuyor. Bu demoları sitenize tek tık ile kurabilir ve tema ayar paneli ile sitenizi kod bilgisi olmadan özelleştirebilirsiniz.

Bu temada emoji oylama özelliği, video yazı formatı, WooCommerce desteği ve üyelik sistemi vardır.

WordPress sosyal medya teması, bir diğer adıyla WordPress viral tema ile ilgili sorularınız yorum olarak belirtebilirsiniz.

Bültene Abone Ol

Gelen kutunuza teslim edilen en son haberlerimizi, öğreticilerimizi, kılavuzlarımızı, ipuçlarımızı ve fırsatlarımızı alın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz bir yorum yok. Başlatmak ister misin?

Yorum yaparken yazım kurallarına ve genel ahlak kurallarına dikkat edelim.