WordPress Program İndirme Teması – 3 Özel Tema

Son güncelleme:
WordPress Program İndirme Teması – 3 Özel Tema

WordPress program indirme teması ile tam donanımlı bir program indirme sitesi kurabilir. Sadece APK, program vs değil birçok indirme içerikli siteleriniz için bu temaları sitenizde kullanabilir ve arama motorlarında üst sıralara çıkabilirsiniz.

İndirme siteleri için normal bir blog teması kullanılabilir. Ama tasarım ve yazılım olarak birçok eksiklikleri olacaktır. Bu yüzden piyasada program indirme teması olarak geçen temaları satın almanız daha iyi olacaktır.

logo

Uygun fiyatlı ve kaliteli hosting satın al.

Şimdi popüler WordPress program indirme temaları listesini görelim.

BirMedya

birmedya temasi
BirMedya

BirMedya teması blog ve program indirme siteleri için tasarlanan bir BirTema temasıdır. Bu tema yapımcısını daha önce incelemiştim. Bu yazıya giderek tema yapımcısı hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

BirMedya teması; özel içerik gönderme ve iletişim sayfası, mega menü desteği, üyelik sistemi, video tipi yazı formatı ve gelişmiş yazı listeleme bileşenleri ile güçlü bir site oluşturmanız için size birçok fırsat sunuyor. Bu özellikler ile program indirme sitesi kurulumunu kolayca yapabilirsiniz.

Hatırlarsanız yazının başında kullanacağınız temanın özel özelliklerinin olmasını söylemiştim. Bu özellikler özel indirme butonları, sayfaları, inceleme skorları vs’dir. Bu özellikler bu temada bulunuyor. BirMedya temasının genel özellikleri ise şöyle;

 1. İndirme Butonları
 2. Alternatif İndirme Butonları
 3. İşletim Sistemine Göre İndirme Butonları
 4. Kırık Link Bildirme
 5. İndirme Sayfası (Butona tıkladıktan sonra gidilen sayfa, birkaç saniye bekledikten sonra indirme işlemini başlatır)
 6. Değerlendirme Sistemi
 7. Program Özellikleri Bölümü
 8. İndirme Sayısı

bu temada bulunuyor. Bu özellikleri canlı olarak görmek için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Temayı satın almak için; BirMedya

Bir başka versiyonu olan Birİndir temasını da bu linkten inceleyebilirsiniz. Tasarım dışında pek bir farkı yoktur. Aslında bu temayı inceleyecektim ama bu tema biraz eski olduğu için BirMedya temasını eklemeyi tercih ettim.

Vadi Download

vadi download
Vadi Download

Aslında bu temanın adı KFİndirme teması. Tema Kafa tarafından üretildi. Lakin daha sonra Tema Vadisi’ne devri gerçekleştir. Şuanda satışını ve desteğini Tema Vadisi firmasını yapıyor. Siz de bu temayı Tema Vadisi üzerinden satın alabilirsiniz.

İkonlu bir menü, solda logo ve sağda arama kutusunun bulunduğu. Menün altında oldukça sade ve modern tasarımlı bir sliderın bulunduğu tema 3 sütunlu olarak tasarlanmıştır. İlk sütun alanında son eklenen içerikler bulunur.

Diğer sütun alanlarına ise bileşenler sayfasından ekleme yaparak ana sayfayı doldurabilirsiniz. Yazı içerisinde de derecelendirme özelliği, kırık link bildirme hariç BirMedya ile aynı özellikler bulunuyor. Bunlar indirme butonları, program özellikleri ve özel indirme sayfası.

Vadi Download temasını incelemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Box

Box
Box

WordPress program indirme temaları içerisinde en iddialı tema olan Box program indirme teması Maxx Tema tarafından üretilmiştir diyemeyeceğim. Çünkü bu tema Renkli Tema tarafından da satılıyor. Tek site fiyatı 2 firmada da aynı. İstediğiniz firmadan alım yapabilirsiniz.

Alışılmışın dışında tasarımı ve özellikleri ile diğer temalar arasından sıyrılan temada birçok farklı bileşen bulunuyor. Bu bileşenler ile indirilebilir içeriklerinizi veya blog yazılarınızı/haberlerinizi ana sayfada ve bileşen alanlarında listeleyebilirsiniz.

Yazı içerisinde paylaş butonları, program görselleri için slider, kullanıcı inceleme alanı (yıldız), indirme butonları ve program detaylarının bulunduğu bir pop-up bulunuyor.

Ayrıca zengin reklam alanları ile ister HTML, isterseniz JS reklamlarınızı bu alanlara ekleyebilirsiniz.

Box temasını Maxx Tema üzerinden incelemek için bu linke, Renkli Tema üzerinden incelemek için ise bu linke tıklayabilirsiniz.

WordPress program indirme temaları ile program, APK, medya ve PDF indirme sitesi kurabilirsiniz, tamamen size kalmış!

Bültene Abone Ol

Gelen kutunuza teslim edilen en son haberlerimizi, öğreticilerimizi, kılavuzlarımızı, ipuçlarımızı ve fırsatlarımızı alın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 • Avatar of TheGodfather's TheGodfather’s

  Bu Maxxtemadan uzak durun size kardeş tavsiyesi. Şuan siteme bir adet lisans aldım ama lanet gelsin böyle yapımcıya tema güzel olsa da Maxxtema berbat bir firma (KAÇIN!). Bıktırdı desem yeridir. Destek talebi açtığımda sert çıkıyorlar ve bilgisizler. En ufak şeyde hata sizde gibisinden laflar söyluyerek sorunu umursamıyor. Güncelleme derseniz 1 Yılda anca gelir, gelen özellikler ise çok gereksiz olan özellikler yapmasalarda olur diyeceğiniz özellikler. Onun için değişen birşey yok. Ben söyledim kaçın diyorum, seçim sizin. Ben firmayı kötülemiyorum kendi deneyimlerimi yazıyorum.

  • Avatar of Enes Cantürk Enes Cantürk

   Bilgi için teşekkür ederim.

  • Avatar of Alperen Alperen

   Bilgilendirme için teşekkürler. Temayı beğendim aslında ancak başka bir yerden alırım artık.

  Yorum yaparken yazım kurallarına ve genel ahlak kurallarına dikkat edelim.