WordPress Kurumsal Tema 14+ Kurumsal Temalar

Son güncelleme:
WordPress Kurumsal Tema 14+ Kurumsal Temalar

WordPress kurumsal tema ile kurumunuz veya işletmeniz için bir web sitesini kurabilirsiniz. Listedeki temaları seçerek etkileyici bir web sitesi kurabilir, müşterilerinizin güvenini ve yeni müşterileri kazanabilirsiniz.

Dijitalleşme son yıllarda hızla artıyor. Artık sadece bilişim firmaları ve büyük firmalar değil, büyümek isteyen işletmeler için dijitalleşme şart oldu.

logo

Uygun fiyatlı ve kaliteli hosting satın al.

Dijitalleşmede ilk adım olan web sitesi kurulumunu adımının önemli bir parçasını sizinle işleyecek ve güzel bir WordPress kurumsal tema ile site tasarımımızı belirleyeceğiz.

WordPress ile kurumsal site kurulumu yapmak çok basit! Aşağıdaki adımları uygulayarak kurumsal sitenizi oluşturabilirsiniz.

 1. Domain Alımı
 2. Hosting alımı
 3. WordPress Kurulumu
 4. WordPress kurumsal tema seçimi
 5. Gerekli eklentiler kurulumu
 6. Site düzenlemesi
 7. Son; yayınlama

Domain ve hosting alımını yaptıktan sonra sitenizi WordPress’i kurun. Daha sonra yazımız ile birlikte işletmeniz için WordPress kurumsal temaları araştırmasını yapın ve gerekli düzenleme ve ayarlardan sonra sitenizi yayınlayın.

WordPress tema seçiminin önemli olduğunu söylemiştik. Şimdi sizin için hazırladığım bu listeye göz atalım.

WordPress Kurumsal Temalar

İşletmenize özel bir web sitesi mi kurmak istiyorsunuz? Cevabınız muhtemelen evet olacak. Hayır ise burada ne işiniz var ?.

O halde işletmeniz için en iyi tasarımı seçmelisiniz. Bunun için WordPress kurumsal temalar listesini sizin huzurunuza sunuyorum.

Listedeki temaların çoğu çok amaçlı temadır. Yani onlarca farklı sektöre hitap edecek demoları, tasarımları vardır. Ben fazla tefarruata girmeden kaliteli, SEO uyumlu temaları tanıtacağım.

Astra

wordpress kurumsal tema Astra
Astra

Optimize edilmiş, SEO uyumlu ve hızlı bir tema olan Astra temasının ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunmaktadır. Ek özellikler isterseniz PRO versiyonu satın alabilirsiniz.

Fiyatları görmek için, ücretsiz versiyonu almak için bu linkte tıklayarak ilgili sayfa gidebilirsiniz.

İster sürükle bırak yaparak sitenizi özelleştirebilir isterseniz de canlı özelleştirme sayfasını kullanarak özelleştirebilirsiniz.

Gayet modern bir tasarım oluşturabileceğiniz bu temada aradığınız sektöre göre bir demo bulamadıysanız telaşlanmayın. Bir önceki paragrafta da dediğim gibi temanın kendi sayfa yapıcısı bulunuyor. Bu sayfa yapıcısı ile güzel bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

Divi

wordpress kurumsal tema Divi
Divi

Divi, güçlü ve etkili bir sayfa oluşturucu temadır. İçerisinde birçok demo bulunur. Bu demoları düzenleyebilir veya içeriğindeki sayfa yapıcısı ile sıfırdan bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Herhangi bir kod bilgisi gerektirmeden işletmeniz için güzel bir site oluşturabilirsiniz. Ayrıca farklı sayfa yapıcıları da kullanarak her noktayı değiştirebilirsiniz. Divi bu konuda çok esnektir!

Birçok web sitesi Divi ile hazırlanmıştır. Divi kullandığı belli olmayan web siteler bile var. Yani temanın geniş bir özelleştirme yelpazesi var. Kısacası ucuz maliyetle, tek bir satır kod bilmeden özel temanızı yapabilirsiniz.

OceanWP

wordpress kurumsal tema OceanWP
OceanWP

Modern bir tasarımı olan OceanWP teması ile tek tık ile demo içerikleri yükleyebilir, daha sonra işletmeniz için düzenleyerek yaratıcı bir web sitesi ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer daha yaratıcı bir site isterseniz sayfa yapıcısını kullanarak iyi bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

Eğer işletmeniz e-ticaret de yapacaksa bu temayı seçmenizde fayda var. Çünkü tema; e-ticaret eklentileri ile tam uyumlu olarak çalışıyor. Temayı ücretsiz olarak indirebilir veya ücretli sürümü alarak kurabilirsiniz.

Temayı ben daha önce kullanmadım maalesef. Bu yüzden fazla detay veremeyeceğim.

Ultra

Wordpress kurumsal tema Ultra
Ultra

Her ölçekte işletme için uygun olan Ultra teması Themify tarafından üretilmiştir. Hızlıca, SEO uyumlu, hızlı ve mobil uyumlu bir kurumsal site hazırlayabilirsiniz. Header ve footer alanlarını özelleştirebilirsiniz.

Popüler sayfa oluşturucular ile uyumlu olan temada birçok bileşen, ayar ve özelleştirme seçeneği vardır. Bu sayede istediğiniz tasarımı elde edebilirsiniz.

Yoga salonundan bağış vakfına, dijital ajanstan magazin sitesine kadar birçok site oluşturabilirsiniz. Birçok farklı sektör için hazırlanan demoları kullanabilir, veya sıfırdan kendiniz bir tasarım ortaya koyabilirsiniz.

Avada

wordpress kurumsal tema Avada
Avada

650 bin’den fazla satış yapan Avada teması ile farklı konseptte siteler oluşturabilirsiniz. Ayrıca hazır demoları kullanarak siteler oluşturabilirsiniz. Bunları sayfa yapıcılar ile kolayca yapabilirsiniz.

Tema ile farklı formatta siteler oluşturmak için demo yükleyiciyi kullanabilirsiniz. Tek tık ile istediğiniz demoyu yükleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

The7

wordpress kurumsal tema The7
The7

Diğer bir en çok satılan WordPress kurumsal tema da The7 teması. Bu tema yine birçok özelleştirme seçeneği sunuyor. Bu kadar çok özelleştirme seçeneği olmasına rağmen tema oldukça ucuzdur.

39 dolar gibi bir fiyata satılan tema, birçok eklentiyi içinde barındırıyor. Bu eklentiler ile farklı özellikler entegre edebilirsiniz. Bu eklentiler premium, ücretli eklentilerdir. Temayı aldığınızda bunlar ücretsiz olarak gelir.

BeTheme

wordpress kurumsal tema BeTheme
BeTheme

Bu tema themeforest’ta 220 binden fazla satış yapmıştır. Satış yapmasındaki en büyük etkenler bana göre özelleştirilebilir olmasıdır. Temanın hali hazırda 600’den fazla hazır tasarımı vardır. Bunları tek tık ile kurabilirsiniz.

BeTheme Elementor ve WPBakery sayfa yapıcısı ile tam uyumludur. Bu şekilde tema kolay bir şekilde düzenlenir. Sınırsız sayıda sayfa oluşturabilirsiniz. Düzenleyebilir ve yayınlayabilirsiniz.

Kalium

wordpress kurumsal tema Kalium
Kalium

Sade ve modern bir site oluşturmak için Kalium teması tam olarak size göre. Sayfa yapıcısı ile kolayca tasarlanabilen, demo içerikleri düzenlenebilir ve yayınlanabilir.

Header ve footer’ı kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz, eğer isterseniz hazır olan header ve footer tasarımlarını düzenleyebilir isterseniz de sıfırdan oluşturabilirsiniz.

Demo import modülünden de istediğiniz kısımları içe aktarabilirsiniz. Farklı font kaynaklarından fontları seçebilir ve sitenize uygulayabilirsiniz.

Diğer WordPress Kurumsal Temaları

Diğer kullanmaya değer, WordPress kurumsal temaları listesini aşağıdan görebilirsiniz.

 1. Bridge
 2. Porto 
 3. Uncode 
 4. Enfold
 5. Salient 
 6. Soledad 

temalarıdır. Üstüne tıklayarak ilgili temaya gidebilirsiniz.

WordPress kurumsal tema seçimi için bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. Yazıyı paylaşarak bana destek olabilirsiniz.

Bültene Abone Ol

Gelen kutunuza teslim edilen en son haberlerimizi, öğreticilerimizi, kılavuzlarımızı, ipuçlarımızı ve fırsatlarımızı alın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz bir yorum yok. Başlatmak ister misin?

Yorum yaparken yazım kurallarına ve genel ahlak kurallarına dikkat edelim.