WordPress Kişisel Blog Teması- En İyi Kişisel Blog Temaları

Son güncelleme:
WordPress Kişisel Blog Teması- En İyi Kişisel Blog Temaları

WordPress kişisel blog teması ile kişisel web sitenize güzel bir görünüm katabilir ve kullanıcılarınızı büyüleyebilirsiniz. Farklı ve modern tasarımlar ile eski sitenize yeni bir görünüm katın, veya yeni siteniz ile güçlü bir adım ile başlayın.

WordPress Kişisel Blog Temaları

WordPress ile oluşturduğunuz kişisel sitenize güzel bir tema bulmanın vakti gelmedi mi? Hadi bu listeden güzel bir tema bulalım.

logo

Uygun fiyatlı ve kaliteli hosting satın al.

WordPress kişisel blog teması ile diğer haber, blog sitelerinden farklı bir imaj yaratabilir ve marka oluşturabilirsiniz.

Ruki

WordPress Kişisl Blog Temaları
WordPress Kişisl Blog Temaları – Ruki

Estetik bir tasarım ile karşımıza çıkan Ruki WordPress kişisel blog teması, uygun fiyatı ve kullanıcılara sunduğu çeşitli özellikler ile ön plana çıkıyor. Tema için desteğin de e-posta ile sağlandığı bu temada yer alan birçok özellik ile web sitesini yönetmek mümkün olmakta. Okuyucuların ilgisini çekecek bir temaya sahip Ruki, tasarımsal açıdan sağladığı özellikler ile WordPress’i profesyonel bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyor. WordPress 3.5.x ile 4.0.x sürümleri ile uyumlu olan Ruki, WordPress 5.4.x desteği de sunmaktadır.  

Öne çıkan gönderilerin eklenebildiği bu temada kullanıcı ana sayfayı kendi isteğine göre şekillendirebiliyor. Öne çıkan yazıların paylaşıldığı alanın dahi renklerle ve stillerle özelleştirilebildiği bu tema, kullanıcılara birçok imkan sağlıyor. Ruki temasında kullanıcı istediği özelliği açıp kapatabilir. Tüm öğeler için tam kontrol sağlayan bu tema sayesinde site sahibi kendine özgü bir görünüm oluşturabilecek. WooCommerce ile uyumlu olan bu tema, hız için optimize bir şekilde bulunmaktadır. En iyi hız ve SEO puanını almak için geliştirilen Ruki, birçok test aracından 90’ın üzerinde puan almış bulunmaktadır. 

Şirin bir temaya ev sahipliği yapan Ruki, 7 farklı eklenti ile gelmektedir. Bu eklentiler öne çıkan yayınları gösterme, yazı blokları ekleme, sosyal medya ile ilgili düzenlemeler yapma, widget ekleme gibi özellikler sağlamaktadır. Ruki’nin sağladığı özellikler arasında çeşitli tasarım ve stiller, özelleştirilebilir görünümler, birçok popüler eklentiye destek sağlama, farklı yazı stilleri, farklı yayın düzeni gibi özellikler yer almaktadır. 

Demo ve Detaylar

Behold

WordPress Kişisl Blog Temaları
WordPress Kişisl Blog Temaları – Behold

WordPress kişisel blog teması arayanlar için geliştirilmiş olan bir diğer tema ise Behold olmakta. Kaliteli ve modern bir görünüm sunan Behold, özgün bir görünüm sağlayarak birçok kullanıcının ilgisini çekmektedir. Eşsiz bir görünüme ev sahipliği yapan tema, WordPress 4 ve üzeri sürümler ile uyumlu olmaktadır. Birçok blog yazarının ilgi odağı haline gelmiş olan Behold, sayfa açılışında görsellerin efektli bir şekilde açılması ile güzel bir hava katar. Birçok eklenti ile uyumlu olan kişisel tema, profesyonel bir şekilde tasarımı özelleştirme imkanını sağlamaktadır. 

Temanın özellikleri arasında yer alan güçlendirilmiş yönetim paneli sayesinde kod yazmadan görsel düzenleme ile tasarım düzenlemek mümkün olmaktadır. Demo site kullanan müşteriler eğer ki temayı beğenip tam siteye geçerler ise eski sitedeki verileri çekmek için içe aktarma aracını kullanabilirler. Önceden tasarlanmış olan 9 ana sayfa tasarımı ile kullanıcılar hazır tema tasarımlarını tercih edebilir. 

Çeşitli widgetler sayesinde sayfaların daha güzel hale gelmesini isteyen kullanıcıları, bu widgetler arasından en beğendiklerini kullanabilir, özelleştirmeler yapabilir. 900’ün üzerinde Google yazı tipini destekleyen yazılım, duyarlı bir yapıya sahiptir. Yani mobil ve masaüstü görünümünde her cihaza özgü bir tasarım sunar. Bu da masaüstü kullanıcılarının yanı sıra mobil kullanıcılarının da web sitesinde rahat bir şekilde gezebilmesini sağlar.

Demo ve Detaylar

Johannes

WordPress Kişisl Blog Temaları
WordPress Kişisl Blog Temaları – Johannes

Son derece esnek bir yapıya sahip olan modern görünümlü Johannes WordPress kişisel blog temasıWordPress’in yeni nesil blok editörünü de desteklemektedir. Tasarım seçme, renkleri belirleme ve yazı tipini seçme ile birlikte 3 adımda tema kurulumunun tamamlandığı bu sistemde kullanıcı temayı özelleştirerek kendine özgü benzersiz bir tasarımı ortaya koyabilir. Kod gereksinimi duyulmadan görsel bir şekilde tema tasarımının yapılabildiği bu sistemde detaylı bir şekilde tema düzenlemesi mümkün olmaktadır. Kullanıcı neredeyse tamamen özelleştirilebilir bu tema ile kendi dünyasını oluşturabilir. 

Görsellerin her genişliğe göre uygun bir şekilde yerleştirildiği temada ister geniş ister kare ister uzun bir şekilde gösterilebilir. Görsel tema sayesinde en uygun ve en kaliteli hale getirilir. Yoast SEOJetpackWooCommerceDisqus gibi daha birçok popüler eklentiye destek sağlayan yazılım, sayfa yüklenme hızları konusunda da almak isteyen müşterilerine bilgi veriyor. Yapılan testlerde genel olarak bu temaya sahip olan web sitelerinin 1 saniyenin altında yüklendiği tespit edildi. Responsive tasarım desteğine sahip olan tema, hem mobil hem tablet hem de masaüstü tasarımları için ayrı bir görünüm sunar. Bu sayede her cihazdan rahatlıkla girilebilir bir web sitesine sahip olmanız mümkün olur. Günümüz şartlarında bu gerekli bir durum olmaktadır. 

Sınırsız bir şekilde sidebar eklenebilen temada kullanıcı kendine uygun bir şekilde bu sistemi düzenleyebilir ve özelleştirmeler yapabilir. Widget desteği sayesinde ana sayfa daha güzel bir hale bürünebilir. Tema içerisinde yer alan okuma zamanı sistemi, kullanıcıların bir yazıyı kaç dakikada okuyabileceğini belirtmektedir. Birçok müşteriden olumlu oy alan tema oyun, teknoloji, bilim, müzik, finans, moda gibi her türlü alanda kullanıcılara tema görünümü desteği sağlıyor. 

Demo ve Detaylar

Throne 

WordPress Kişisl Blog Temaları
WordPress Kişisl Blog Temaları – Throne

Günümüz koşullarında kaliteli bir web sitesine sahip olmak önem arz etmektedir. Bu bağlamda geliştirilen bir diğer tema ise Throne olmaktadır. Diğerlerine göre biraz daha farklı bir tasarım ile karşımıza çıkan Throne, birçok özellik ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Temanın tasarım özellikleri incelendiğinde dikkat çeken özellikler arasında öne çıkan yazıların görselleri üzerinde yer alan ikon olmaktadır. Bu ikon sayesinde okuyucular yazının ne amaçlı yazıldığını anlamaktadır. Web sitenin sade yapısı hızlı bir web sitesi isteyen kullanıcılar için önemli bir durum olmaktadır. Bu yazılım, kullanıcılara bu imkanı da sunmuş bulunmakta. 

WordPress için geliştirilen Throne yazılımı, mobil ve masaüstü uyumluluğu ile duyarlı bir tema olmaktadır. Birbirinden eşsiz görünümlerin bulunduğu temada kullanıcılar ister hazır olanı kullanabilir ister kendine özgü bir tasarım oluşturabilir. Birçok popüler eklenti ile tam desteği bulunan Throne, sosyal medya paylaşımı sistemine de sahip olmaktadır. Tek tıklama ile güncelleme alabilen yazılım, demo sitesinden tam sürüm siteye verileri aktarmaya imkan sağlar. Web sitesinde yer alan tema çeviri sistemi sayesinde web sitesine giren yabancı kullanıcılar da web sitesinden rahat bir şekilde faydalanabilecek. 

Demo ve Detaylar

The Affair

WordPress Kişisl Blog Temaları
WordPress Kişisl Blog Temaları – The Affair

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip diğer tema The Affair olarak karşımıza çıkıyor. Birçok kullanıcı tarafından olumlu şekilde karşılanan bu tema, sade bir görünümü ve çeşitli widget özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Hızlı bir sayfa açılışı sunan web sitesi, sosyal bağlantılar menüsü ile birlikte kullanıcılara çeşitli faydalar da sağlamaktadır. Özgün bir üst menü çubuğuna sahip olan The Affair yazılımı, WooCommerce ile uyumlu bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. WordPress 5 sürümü ile birlikte çıkan Gutenberg yazı editörünü de destekleyen tema, responsive tasarım ile kodlanmış bulunmaktadır. Günümüzde mobil kullanımının da artmasıyla mobilden bir siteye girmek sıkça tercih edilen bir durum olmakta. Mobil, tablet ve masaüstü uyumluluğunun bulunduğu web temasında mobil kullanıcılar web sitesinde rahat bir şekilde dolaşabilecekler. 

Google Fonts ve Adobe Fonts yazı tiplerini destekleyen tema, 3.000’in üzerinde yeni yazı tipi ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Yazılım içerisinde FacebookTwitterInstagram ve Pinterest gibi çeşitli sosyal medya entegrasyonlarını yapmak mümkün olmakta. Güçlendirilmiş bir yönetim paneline sahip yazılım, kullanıcılara kolay bir tasarım imkanı sunuyor. Tema firması bulut sistemi üzerinden kullanıcılarına destek sağlayarak tema hakkında soru, sorun ve daha fazlasını kabul ediyor ve sizlere dönüş sağlıyor. Ayrıca WordPress kişisel blog teması listemizde en iyi tema diyebileceğimiz düzeydedir.

Demo ve Detaylar

WordPress kişisel blog teması ile kişisel sitenize güzel bir görünüm katabilirsiniz. Buradaki temaları satın alan kullanıcılar dilerse yorum atarak kurulum desteği talep edebilir.

Bültene Abone Ol

Gelen kutunuza teslim edilen en son haberlerimizi, öğreticilerimizi, kılavuzlarımızı, ipuçlarımızı ve fırsatlarımızı alın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 • Avatar of Eray Eray

  Liste güzel fakat kısa olmuş devamını mutlaka bekliyor olacağım. liste arasından en güzeli bence ilk tema. wordpress üzerinde çok fazla tema olmadığı için hem kişisel hem kurumsal temalar tanıtırsanız sevinirim

 • Avatar of WpDoz WpDoz

  Yazının devamı ayrı bir şekilde gelecektir. Aslında WordPress'te binlerce tema var. Ama biraz fazla olduğu için doğru temayı bulmak gerçekten çok zor. Özel tema tanıtımlarımız devam edecektir.

 • Avatar of VidTekno Teknoloji Haberleri VidTekno Teknoloji Haberleri

  Aralarında güzel temalar var, güzel bir liste olmuş.

 • Avatar of Fikret Erdem Fikret Erdem

  Kişisel blog her zaman dikkat çekici bir sektör olmuştur. Hafif bir tema ama sağlam içerikler yazarak bence iyi bir sonuç elde edebiliriz.

 • Yorum yaparken yazım kurallarına ve genel ahlak kurallarına dikkat edelim.