WordPress Firma Rehberi Teması – 3 Farklı Tema

Son güncelleme:
WordPress Firma Rehberi Teması – 3 Farklı Tema

WordPress Rehber Teması ile güçlü ve SEO uyumlu bir şekilde rehber sitelerinizi kurabilirsiniz. Ayrıca WordPress’in rahatlığı ile hem kolay bir şekilde sitenizi yönetebilir ve SEO uyumu ile çok rahat bir şekilde üst sıralara çıkabilirsiniz.

WordPress çok kolay bir şekilde WordPress Temaları kullanılarak farklı yapılara sokulabilir ve yayınlanabilir. Bu farklı yapılardan biri de firma rehberi veya yerel rehber siteleri olabilir.

logo

Uygun fiyatlı ve kaliteli hosting satın al.

Bu yazımızda ise Türk WordPress tema yapımcıları tarafından yapılan 3 farklı WordPress Firma Rehber Teması tanıtımı yapacağız.

WordPress Firma Rehberi Teması

Tema Vadisi, TemaFabrika ve Safir Tema tarafından yapılan 3 farklı WordPress temasını tek tek tanıtalım. Her temanın demosunu ve incelemesini görebilirsiniz.

VadiFirmaRehberi

WordPress Firma Rehberi Teması
VadiRehber

Responsive yani mobil uyumlu olan VadiRehber teması Tema Vadisi tarafından üretilmiştir. Detaylı arama modülü ve üyelik sistemi ile gelişmiş bir altyapısı bulunur.

Özel reklam alanları ile isterseniz HTML dilini kullanarak özel reklamlarınızı veya Google Adsense gibi reklam firmalarının reklam kodlarını kullanabilirsiniz.

Ayrıca haberler ve etkinlikler özelliği ile blog yazılarınızı da paylaşabilirsiniz. Firma rehberinden harici olarak ilan ekleme özelliği ile araba, ev ve iş ilanı gibi ilan yapabilirsiniz.

İlan özelliğinde de diğer ilan sitelerinde olduğu gibi özellik listeme sistemi ile rahat bir şekilde ilanın özelliklerini gösterebilirsiniz.

TemaFabrika Rehber

WordPress Firma Rehberi Teması
TemaFabrika Rehber

Piyasada WordPress ile oluşturulmuş olan firma rehberi siteleri çoğunlukla bu temayı kullanmaktadır. Firma rehberleri temaları arasında da en gelişmiş altyapı ve tasarımı bulunur.

Ayrıca farklı üyelik sistemi ile ücretli üyelik de satabilirsiniz. Ve ek kazanç elde edebilirsiniz.

Yine haberler ve etkinlikler özelliği ve ilan sistemi ile farklı kategorilerde de ilan ekletebilirsiniz.

Ayrıca firmalar kendi ürünlerini ekleyerek hem ürünlerini tanıtabilirler. Ve fuar ve etkinlik sistemi ile yakında gerçekleşecek olan fuar ve etkinlikleri de tanıtabilirsiniz.

Gelişmiş üyelik sistemi ile firmaların sayfaları da bir o kadar gelişmiş yapıda oluyor. Ek olarak sayfaya gitmeden ilgili firmaya e-posta atabilme, QR Kod sistemi, video ve resim ekleyebilme, haritada firma konumu görme, firmanın ürünlerini görme, firma haberleri ve firma hakkında yapılan yorumları görme ile beraber firma hakkında bir sürü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Safir Rehber

WordPress Firma Rehberi Teması
SafirRehber

WordPress Lara Tema‘sının da yapımcısı olan Safir Tema firma rehberi üzerine çıkardığı tema tasarımsal olarak biraz eksik olsa da altyapı olarak gelişmiş yapısı vardır.

Ayrıca döviz, burç ve hava durumu özellikleri ile daha da farklı özellikler ile sitenizi doldurabilirsiniz.

Yine gelişmiş profil sayfası da bulunur. Premium üyelik ile de üyeler firmalarını daha iyi tanıtabilir.

Renkli menüsü ile ve ikonlu yapısı ile daha estetik bir menü görünümü temada bulunuyor.

WordPress Firma Rehberi Teması yazımızdaki firma rehberi temaları hakkında fikir elde edebilir ve temanın altındaki butonlara basarak temanın demosunu görebilir ve satın alabilirsiniz.

Bültene Abone Ol

Gelen kutunuza teslim edilen en son haberlerimizi, öğreticilerimizi, kılavuzlarımızı, ipuçlarımızı ve fırsatlarımızı alın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum

 • Avatar of VidTekno Teknoloji Haberleri VidTekno Teknoloji Haberleri

  Güzel temalar, elements için de bekliyorum.

 • Avatar of Hakan Doğan Hakan Doğan

  Wordpress gerçekten bir çok konuda başarılı olduğu gibi directory sitelerinde de çok iyi temalar ortaya çıkarıyor.

  • Avatar of WPDoz WPDoz

   Uzun vadede dizin siteleri biraz yavaşlasa da gerçekten çok güzel işler ortaya çıkıyor.

 • Avatar of Elif Elif

  Bu temaları araştırmaya kalksan kaç günün gider bizler için derleyip toparlamışsın teşekkür ediyorum.

  • Avatar of WPDoz WPDoz

   Rica ederim, iyi çalışmalar

 • Avatar of Rafet Rafet

  Firma rehberi sitesi için wordpressi kullanmayı uygun bulmuyorum. Sonuçta wordpress blog siteleri için hazırlanmış bir yazılım. Ancak temalar görünüş olarak çok güzel ve kullanışlı duruyor.

  • Avatar of WPDoz WPDoz

   İlerleyen zamanlarda WordPress sorun yaratabilir ama iyi yapılandırılmış bir hosting/sunucu ile bu sorunu çözebilirsiniz. Siteniz de gayet stabil çalışır.

  Yorum yaparken yazım kurallarına ve genel ahlak kurallarına dikkat edelim.