Teknobit WordPress Teknoloji Teması (İnceleme)

Son güncelleme:
Teknobit WordPress Teknoloji Teması (İnceleme)

Daha önce WordPress teknoloji temaları listesini yapmıştık. Bu yazıda ise popüler bir teknoloji teması olan Teknobit temasını inceleyeceğiz. Can Tema ürünü olan Teknobit teması 6 sene önce piyasaya sürülmüştür.

Evet, bu tema 6 yıl önce piyasaya sürüldü. Ama hala güncel bir şekilde kullanılabiliyor. Eğer teknoloji haber sitesi veya bir teknoloji blogunuz var ise bu temayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

logo

Uygun fiyatlı ve kaliteli hosting satın al.

Teknobit WordPress Teması

Teknobit
Teknobit

Materyal, sade ve modern tasarımı ile ziyaretçilerinize daha kolay bir site deneyimi yaşatabilirsiniz. Gelişmiş özellikleri ve özelleştirme altyapısı ile güçlü ve özgün siteler oluşturabilir, ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Kolay yönetilebilir manşet sistemi ile öne çıkan yazılarınızı tüm ziyaretçilere gösterebilir ve yazılarınızın okunma sayısını arttırabilirsiniz.

Tema panelinden kolayca yönetilebilen reklam alanlarına ister Adsense gibi reklam kodlarını, isterseniz de özel HTML reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz. Böylece daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

SEO uyumlu HTML5 & CSS3 kodlaması ile siteniz gelişen teknolojiye ve SEO kurallarına uygun bir şekilde inşa edilmiş olacak.

Temaya özel kategoriler, etiketler, son yazılar, popüler yazılar ve Twitter alanı bileşeni ile içeriklerinizi daha ön plana çıkarabilirsiniz. Temaya özel kısa kodlar ile yazılarınızı daha interaktif hale getirebilirsiniz.

Foto galeri ve video galeri yazı tipi formatları ile farklı içerikler oluşturabilirsiniz.

Teknobit

Bültene Abone Ol

Gelen kutunuza teslim edilen en son haberlerimizi, öğreticilerimizi, kılavuzlarımızı, ipuçlarımızı ve fırsatlarımızı alın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  • Avatar of Uzman Tarih Uzman Tarih

    Bu temayı ilk kez görüyorum ve hoşuma gitti

  • Yorum yaparken yazım kurallarına ve genel ahlak kurallarına dikkat edelim.