Kanews WordPress Haber Teması – İnceleme

Son güncelleme:
Kanews WordPress Haber Teması – İnceleme

Uzun zamandır yazı yazmıyordum. Doğrusu yazacak konu bulamıyordum. Ben de hazır beğendiğim bir temanın 2’inci versiyonu yayınlanmışken o temanın incelemesini yapayım dedim.

WordPress blogu olarak tema yapımcısının bir diğer temasını tanıtmıştık. O temanın incelemesine aşağıdaki kutudan ulaşabilirsiniz.

logo

Uygun fiyatlı ve kaliteli hosting satın al.

[geo-post id=”1035″ label=”İlgili Yazı”]

İncelemesini yapacağımız temanın adı Kanews teması.

Kanews WordPress Haber Teması

Adından da anlaşılabileceği gibi Kanews teması bir WordPress haber temasıdır. Yapımcısı Kan Themes’dir ve 6 Kasım 2020’de piyasaya sürülmüştür. Yayınlandığı günden beri hata düzeltmeleri, güncellemeler ve yenilikler olmak üzere birçok güncelleme alıyor.

Tema şuanda 450 TL’den satışa sunuluyor. 450 TL ödeyerek tek site lisansına sahip olabilir ve tema yapımcısından 6 ay ücretsiz destek alabilirsiniz. Güncellemeleri ücretsiz olarak alabilirsiniz. Temada paket sistemi vardır. Daha çok site için veya daha fazla destek için bu paketlerden birisini seçebilirsiniz. Paket detaylarını öğrenmek için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Kanews
Kanews Teması

Temanın kullanımı oldukça basittir. Herhangi bir kod bilgisi gerektirmez. Temanın ayar panelinden kendinize göre düzenleme yapabilirsiniz (Tema ayarları). için detaylı bir doküman hazırlanmış. Bu sayfaya giderek temanın dokümanlarına ulaşabilirsiniz. Kullanım videoları için ise bu adresi ziyaret ediniz.

Hazır demolar ile sitenizi daha hızlı oluşturabilirsiniz. Temanın hali hazırda 4 adet demosu var. Bunlar ana, spor, blog ve firma rehberi demolar. Ana demo ile standart bir haber sitesi kurabilirsiniz. Spor, blog ve firma rehberi demoları ile amacına uygun bir site oluşturabilirsiniz. Tüm bu demoları görmek için; Kanews demo.

Kanews Teması Özellikleri

Şimdiye kadar bu temanın özelliklerinden ve detaylarından kabaca bahsettik. Kanews temasının özelliklerini aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

 1. Gece Modu
 2. Firma Rehberi Özelliği
 3. Ücretli Abonelik
 4. SEO ve Hız Optimizasyonu
 5. Responsive (Mobil Uyumlu)
 6. Hazır Demoları ile Tek Tıkla Kurulum
 7. Tema Paneli
 8. Reklam Alanları
 9. Google AMP Desteği
 10. Özel Bileşenler
 11. Üyeye Özel Akış
 12. Sayfa Oluşturucu
 13. Yazı Beğeni Sistemi
 14. Favori Sistemi
 15. Manşet
 16. Köşe Yazarları
 17. Üyelik
 18. Haber/İçerik Gönderme
 19. Emoji Oylama
 20. Otomatik Yüklenen Yazılar
 21. Okunma Sayıları
 22. Video, Resim Galeri
 23. E-posta Abonelik
 24. Özel Sayfalar (Covid Verileri, Döviz kurları vb)
 25. Kısa Kod
 26. Adblock Tespiti
 27. Sağ Tık Engelleme
 28. Çeviri Ayarları

Temayı satın almak için: https://www.kanthemes.com/urun/kanews-wordpress-haber-temasi/

Bültene Abone Ol

Gelen kutunuza teslim edilen en son haberlerimizi, öğreticilerimizi, kılavuzlarımızı, ipuçlarımızı ve fırsatlarımızı alın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 • Avatar of Uzman Tarih Uzman Tarih

  Güzel bir inceleme olmuş, rakip haber temalarından geri kalır bir yanı yok. Kaliteli bir haber teması için 450 TL çok yüksek bir fiyat da değil. Üstelik tema Türk firması tarafından yapıldığı için Türkçe olarak rahatlıkla destek de alabilirsiniz.

  • Avatar of Enes Cantürk Enes Cantürk

   Teşekkür ederim

  Yorum yaparken yazım kurallarına ve genel ahlak kurallarına dikkat edelim.