İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Blogger’a
 3. En Kolay Web Sitesi Yapma – 10 Dakikada

En Kolay Web Sitesi Yapma – 10 Dakikada

En Kolay Web Sitesi Yapma, Wix sitesi ile ister ücretsiz ister ücretli versiyonu ile hiçbir kod bilgisi olmadan dakikalar içerisinde sitenizi oluşturabilirsiniz.


En kolay web sitesi yapma, Wix ile 10 dakika gibi kısa bir sürede ücretsiz olarak sitenizi oluşturabilirsiniz.

Günümüzde markalar veya kullanıcılar web sitesi açmak için birçok işlem yapıyor. Bu işlemlerin insanları çok fazla uğraştırması nedeniyle bu konuda yeni çözümlerin arayışlarına başlanmaktadır. Kolay bir şekilde web sitesi oluşturmak için ekstra olarak bir adım atmanıza gerek yoktur. Bu konuda bir site oluşturucu kullanarak kolaylıkla web sitesi açabilirsiniz. Web sitesini zahmetsiz bir şekilde kurmak istiyorsanız site oluşturucularını deneyebilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde herhangi bir kodlama bilmenize gerek yoktur. Yalnızca sürükle ve bırak işlemleriyle web sitesi sahibi olabilirsiniz.

En Kolay Web Sitesi Yapma – Wix

En Kolay Web Sitesi Yapma
En Kolay Web Sitesi Yapma – Wix

Wix sayesinde kolay bir şekilde web sitesi açabilirsiniz. Bu uygulamanın içerisinde tam olarak 500’den fazla tema bulunduğu için kendinize özel tasarımlarla web sitesi sahibi olabilirsiniz. Her şablonun kendine ait bir özelliği olduğu için kullanıcılara geniş seçenekler sunar. Günümüzde en kolay şekilde web sitesi açmak için harika bir site oluşturucudur. Bu sistemi kullanarak sizde kendinize uyan temalardan bularak site açabilirsiniz. Bu sistemin içerisinde tamamen sürükle ve bırak düzenleyicisi bulunmaktadır. Sitelerin içerikleri ve ögeleri bu şekilde düzenlenebilmektedir. Web sitesini kolay yoldan açmakla kalmıyor ilerleyen adımlarda kolay bir şekilde düzenleme imkanı veriyor. Wix üzerinden site kurmak için tr.wix.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Wix ile Adım Adım Site Oluşturma

 • Öncelikle Wix’e kaydolun. Wix ücretli bir site olduğu için bazı özellikleri açmanız için bazı planları satın almanız gerekebilir.
 • Planları aldıktan sonra bir şablon seçmeniz istenecektir. Beğendiğiniz bir temayı seçtikten sonra düzenle diyerek devam edin.
 • Web sitesini tasarlamak için Wix Web Site Builder hizmetini kullanabilirsiniz. Ekranınızda yer alan araçlar üzerinden gereken düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Gerekli ayarlamaları ve düzenlemeleri yaptıktan sonra web sitesini yayınlayabilirsiniz

Wix üzerinden ilk etapta kolay ve ücretsiz bir şekilde site açabilirsiniz. Ancak özelliklerden yararlanabilmeniz için belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Planlar oldukça uygun fiyattadır. 10 liradan 50 liraya kadar olan planlardan satın alabilirsiniz. VIP olarak adlandırılan ve fiyatının 50 lira olduğu planda şu özellikler sunulur;

 • 20GB Depolama
 • 1 Yıllık Domain
 • Reklamları Kaldırma
 • Domain Bağlama
 • 75 Dolar Reklam Kuponu
 • Logo
 • Destek

Eğer wordpress ile oluşturuyorsanız bu yazı size yardımcı olabilir.

Önerilen Yazı
En İyi Ücretsiz Haber Temaları 2020 – 8 Adet

En Kolay Web Sitesi Yapma olan Wix ile sitenizi dakikalar içerisinde oluşturabilirsiniz.

[single_loop]

Yazar Hakkında

WpDoz, yeni nesil WordPress blogu olup, WordPress hakkında bilgi, belge, tecrübe, deneyim ve önerilerini WordPress site sahiplerinin sitelerini geliştirmesi amacı ile kurulan bir sitedir.

Yorum Yap