Eltiya Nedir? Eltiya E-ticaret Yazılımı

Son güncelleme:
Eltiya Nedir? Eltiya E-ticaret Yazılımı

Site Destek ve ADT tarafından geliştirilen, ultra hızlı e-ticaret yazılımı olan Eltiya, şık tasarımı ve güçlü altyapısı ile öne çıkıyor. Laravel altyapısı ile hazırlanan Eltiya yazılımı ayrıca Vue.js, jQuery Migrate, jQuery, SweetAlert, SweetAlert2 ve FancyBox teknolojilerini kullanıyor.

Eltiya Nedir?

Eltiya, Elektronik Ticaret Yazılımı kelimelerinin baş harflerinin birleşimiyle oluşan, çağrı merkezi, mail, altyapı, teknik destek vb konularda öne çıkan kendilerini Ultra Hızlı E-ticaret Yazılımı olarak tanımlayan bir e-ticaret altyapısıdır.

logo

Uygun fiyatlı ve kaliteli hosting satın al.

eltiya nedir
Eltiya Nedir?

Eltiya, Ayhan Karaman’ın bir girişimi olan Site Destek ve Samsun’da bir yazılım firması olan ADT tarafından üretilip piyasaya sunulmuştur. 1 Kasım 2020’de piyasaya sunulan Eltiya yazılımı tanıtım ve satışını eltiya.com üzerinden yapmakdadır.

Eltiya Fiyatı

Yazı yazıldığı zaman tam olarak yayınlanmadığı için kesin bir fiyat şuanlık söz konusu değildir. Lakin yazılımın paketindeki özelliklere göre minimum 3.000 ₺‘den başlamasını öngörüyorum.

Düzenleme: Fiyat düşündüğüm gibi olmadı :). Çünkü tek seferlik satın alım var. Ve özellikler tahmin ettiğimden daha yüksek çıktı.

Eltiya fiyatı: 24.900 TL‘den başlamaktadır. Lakin açılışa özel olarak fiyatı şuan 14.900 TL‘dir.

Eltiya’nın 2 adet hazır paketi bulunmaktadır. Bu 2 adet hazır paket Premium ve Enterprise paketidir. İşletmeniz için daha büyük bir altyapı ve ek özellikler istiyorsanız; HUMMINGBIRD paketi ile kendinize özel bir paket oluşturabilirsiniz.

Eltiya’nın paketlerini ve özelliklerini görüntülemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Eltiya Avantajları

Diğer e-ticaret yazılımlarını değil de neden Eltiya’yı seçmelisiniz? Bana göre birçok maddesi var bu sorunun. Aşağıdaki maddeler ile bu soruyu cevaplamaya çalışayım.

Gerçek Destek: Eltiya diğer e-ticaret yazılımları gibi sınırsız sayıda müşteriye satıp satışlarını arttırmayı hedeflemiyor. Aylık belli bir kotada satış yapıyor. Bu sayede herkese çok kısa sürede destek veriyor. Ayrıca verdikleri destekte yoğunluk olmadığı için daha detaylı ve çözüm odaklı bir destek süreci oluyor.

Şuanda aylık en fazla 20 adet altyapısı satışı yapıyor. Bu sayıda ilerde ekibe katılacak eleman sayısı ile artabilir.

Hız! Hız! Hız!: Ayhan Karaman eğitimlerinde en çok kullanıcı deneyimini vurgular. Kullanıcıya istediğini verirseniz hem SEO’da hem de satışlarda artış olacağını belirtir.

Kullanıcı deneyiminin en büyük etkenlerinden de birisinin hız olduğunu biliyoruz. Siteye ilk girişte, sayfa geçişlerinde kullanıcı hızın iyi olmasını bekler. Eltiya’da bunu düşünerek altyapıyı güçlendirip ortaya gerçekten hızlı bir yazılım ortaya çıkarmış.

Sadece sitenin ön tarafından değil, satın alım ve destek sürecinde de oldukça hızlı bir performans var.

Dijital Pazarlama ve SEO Performansı: Dijital pazarlama için birçok kanal ile kolay entegrasyon sayesinde dijital pazarlamada başarı elde etme şansınızın artıyor. Ayrıca SEO tarafında Ayhan Karaman’ın desteği ile gerçekten iyi bir altyapısı var.

Kampanya Modülü: Düzenlenebilir kampanya modülü sayesinde sınırlı kalmadan istediğiniz gibi bir kampanya oluşturabilirsiniz. Örneğin X ürününe sepette Y kadar indirim yapabilir veya ödeme tipine göre indirim uygulayabilirsiniz.

Eltiya’yı incelemek için; Eltiya

Bültene Abone Ol

Gelen kutunuza teslim edilen en son haberlerimizi, öğreticilerimizi, kılavuzlarımızı, ipuçlarımızı ve fırsatlarımızı alın.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  • Avatar of Semih Semih

    Bir projenin altında onun imzası varsa o proje tutar. Ayhan'ı 15 senedir tanırım. Çok duygusal bir insandır. Vefalıdır, vicdanlıdır. İnsanları aldatmaz, mutsuz etmez. Helal olsun!

    • Avatar of Enes Cantürk Enes Cantürk

      Ayhan Bey'i ben de birkaç aydır tanıyorum. Sosyal medyadan ve birebir mesajlaşmadan gördüğüm kadarı ile kendisi gerçekten çok iyi birisi. Bu projede onun eli, emeği varsa gerçekten iyi bir proje olacaktır. Sadece hız, performans açısından değil, destek ve iyi niyet açısından da çok iyi olacaktır. Projenin devamını merakla bekliyorum.

    Yorum yaparken yazım kurallarına ve genel ahlak kurallarına dikkat edelim.