2020’nin En Hızlı Ücretsiz Haber Temaları

2020 yılında #WordPress site sahiplerine birçok konuda yardımcı olacağız. Yardımcı olacak konularımızdan biri ise yeni site sahipleri veya yeni temaya geçecekler için rehber niteliğinde bir yazı olacak.

Bu yazımızdaki konu ise WordPress’in kendi tema havuzundaki size en hızlı haber temalarını sıralayacağız.

2020’nin En Hızlı Haber Temaları

Islemag

Responsive, düz, SEO uyumlu Bootstarp ile hazırlanmış modern bir ücretsiz bhaber temasıdır. Sadece haber temas değil blog teması içinde birebirdir. Renkli yapısı sayesinde kullanıcılarınıza keyifli zaman geçirme imkanı sağlayabilirsiniz.

Islemag İndir:

Good News Lite

Good News Lite haber, magazin ve blog siteleri için hazırlanmış materyal tasarımlı mobile uyumlu bir şekilde tasarlanan bir temadır. Hız konusunda memnun kalacağınız ikonlu menü sistemi ile daha şık bir görünüm katacağınız bir tema.

Good News Lite İndir:

 

FreeNews

Diğer temalara nazaran biraz daha özelliği fazla olan FreeNews teması esnek reklam alanları ile kullanıcıları boğmadan reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz. Blog sitelerine nazaran magazine ve daha çok haber siteleri için daha çok yakışı kalır.

FreeNews İndir:

 

Newsphere

Bir zamanlar benimde kullandığım ve sevdiğim tema olan Newsphere teması gerek hız gerek reklam yerleşimi olarak gayet süper bir tema diyebilirim. Sadece tema üst bölümünün siyah olmasını sevmedim. Yanlış hatırlamıyorsam o değiştirilebiliyordu. Renkli menü ile güzel bir görünüm katıyor.

NewsPhere İndir:

 

ColorMag

Ücretsiz temaların şahı olarak bilinen ColorMag teması halen en çok kullanılan temalar arasında. Hangi tema arasında seçeceğinize karar veremezseniz bu temayı size tavsiye ederim. Çünkü kullanan bir çok kişinin bir bildiği ardır herhalde 🙂 .

ColorMag İndir:

 

Bootstrap News

Diğer temalara nazaran sadece bir tasarımı olan Bootstrap News teması haber artı blog siteleri için mükemmel bir tema. Sade ve pek fazla gereksiz özelliği olmadığı için hızlı bir tema. Blog sitesi olanlara tavsiyemdir.

Bootstrap News İndir:

 

Envo Magazine

ColorMag temasını andıran bir tema olsa da ondan daha güzel diyebilirim. Farklı yapıda sliderı sayesinde kullanıcılarınıza daha güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yine gelişmiş blok yapısı sayesinde daha farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Envo Magazine İndir:

 

TA Newspaper

Son temamız ise blog sitesi sahipleri için modern tasarıma sahip bir temayı koyduk. Sade ve çok hızlı olan temada reklam alanları ve bileşen sistemi gayet yeterli olarak görünüyor.

TA Newspaper İndir:

Ben Enes Cantürk. Sizin için hazırladığımız listemizin sonunda geldik. Bu yazımızda ise Bi’Doz Tema hakkında bilgi sahibi oldunuz. İleride daha farklı bir liste ile görüşmek üzere. Doz’unuzda kalın.